|

Glocin

Společnost Glocin je v médiích propírána poměrně nehezkým způsobem, zde přikládáme různé citace a zdroje, kde si o ní můžete počíst:

“S námi najdete nové možnosti. Všední produkty a služby nás nezajímají. Chceme vždy mnohem více! Jsme GLOCIN,” láká zájemce na bezpracné zhodnocení vložených peněz web “platformy” Glocin. Na podstránce nazvané “Náš tým” se z fotky na návštěvníky smál i Kohoutkův bratr Jan, který v procesu s Krejčířem vyvázl s podmínkou. I on byl už odsouzený podruhé.”

V citaci z článku se objevují slovní spojení jako “bezpracné zhodnocení”. U podobných výroků byste měli zpozornět, protože “bezpracné” nebo “garantované” zhodnocení v dnešním světě opravdu nefunguje.

“Vy vložíte svoje peníze na svůj účet, který máte denně pod kontrolou. Garantujeme 20 procent ročně. Ať se děje, co se děje,” lákal například reportéra Aktuálně.cz na vložení peněz Artur Kul, jinak také prodejce ortopedických vložek z Brna.

Výnosy dosahující desítek procent ročně jsou přinejmenším nepravděpodobné a málokdy jich dosahují i ti nejostřílenější tradeři na trhu. Pokud je navíc ještě takto velký výnos “garantován”, můžete si být jisti, že nehovoříte s důvěryhodnou osobou.

Firmu Glocin nemůžeme doporučit, jedním z důvodů je samotná netransparentnost, další důvody shrnují webové zdroje všude na internetu.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/byznys-jmenem-glocin-ales-kohoutek-z-krejcirova-gangu-nabizi/r~ec92a536f02d11e98d520cc47ab5f122/

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *