Elon a kryptoměny, podvod bitcoin prime
| |

Bitcoin Prime – Elon Musk

Elon Musk, stálice světové scény moderních influencerů na sociálních sítích. Tweetuje o DogeCoinu, Bitcoinu a dalších měnách, nicméně projekty pobízející k investicím a tradingových platformám s garantovaným ziskem jeho jménem, případně, které vidíte na Facebooku nebo Twitteru jsou psány z falešných profilů. Jedním z takových projektů je právě Bitcoin Prime.

Ani Elon, ani nikdo jiný Vám bohužel zaručený příjem neposkytne. Web už na první pohled vykazuje znaky podvodné webové stránky, urgence na nezmeškání příležitosti a podobné nátlakové aktivity jsou bohužel běžnou součástí.

Pokud byste se dostali dále za registrační formulář, budou po vás požadovat počáteční vklad v řádek cca 200 USD a po cca týdnu uvidíte ve webovém rozhraní zůstatek klidně přes 1000 USD, tedy stovky procent zhodnocení za pouhý týden.

Každá koruna nebo euro, které tam pošlete je ale pravděpodobně navždy ztracená bez možnosti výběru zpět na vlastní účet. Pokud jste již byli podvedeni, je jediná možnost, kontaktovat PČR a podat trestní oznámení, případně se pokusit platbu zvrátit s asistencí vaší banky. Pravděpodobnost vyřešení a navrácení prostředků se ale bohužel blíží nule.

Na sociálních sítích se podobné příspěvky většinou zobrazují jako “Sponzorované”. Scammeři si tedy platí reklamy, aby jejich příspěvky vidělo co nejvíc lidí. O VŠECH sponzorovaných příspěvcích s jakoukoliv výhodnou nabídkou se nejdřív ujistěte s někým kdo se v krypto prostoru pohybuje, klidně nám napište na cryptoscamy@proton.me a vyčkejte na naši odpověď.

thecryptoadvisor.co.uk

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *