|

Bitcoin Union

Bitcoin Union nebo také Bitcoin Up, oba projekty se snaží tvářit jako legitimní firmy obchodující peníze svých klientů. Nicméně po navštívení domovské stránky projektu už nám může leccos napovědět, že bychom se od podobného projektu měli držet dále.

Časomíra s odpočtem, která signalizuje, že už zbývají “pouze 2 hodiny” na registraci očividně tlačí na návštěvníka webu, aby konal rychle. Nikdy nejednejte pod nátlakem, i kdyby se jednalo o službu od legitimní společnosti. Nechte si 1-2 dny na rozmyšlenou a kontaktujte znalé v oboru.

Časomíra, typický znak nekalých projektů

Na webu se také dozvíte příběhy lidí, kteří s tímto projektem měli vydělat. Spousta fotografií ale pochází z foto-bank a nebo jsou to dokonce náhodné fotky lidí z internetu.

Na internetu se můžete setkat s podobně se jmenujícími projekty, jako např. Bitcoin Evolution, Bitcoin Era, Bitcoin Pro, Bitcoin Storm. Nevýhoda vyvracení těchto podvodů je, že je jednodušší je zakládat než je vyvracet, proto si dávejte pozor i na projekty, které zde nezmiňujeme a vždy se poraďte.

https://investplus.cz/magazin/podvod-bitcoin-up-bitcoin-union-recenze/

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *