|

OverOne

Pasivní příjem? Jedna z mnoha věcí, která projekt OverOne (Over1) slibuje, když zainvestujete do jejich tokenu. Nic nekupujte, jedná se o podvod!

Ve skutečnosti se však jedná o virtuální “prodej hrnců”, pokud by se takový byznys model měl k něčemu přirovnávat.

Nabídnou vám balíčky o různých hodnotách svých tokenů s příslibem zhodnocení investice v desítkách nebo stovkách procent, což je jasným znakem, že projekt nebude mít čisté úmysly.

Private DeFi Club zní minimálně podezřele

Projekt se snaží své oběti nalákat na zvučná jména v české kryptoměnové komunitě, jako např. Bitcoinovej kanál, KryptoMates, KryptoVláďa, Holky v kryptu atd. Žádný z těchto legitimních edukačních médií nesouhlasí, nepodporuje a nemá s podvodnem OverOne nic společného.

O podvodném jednáním může nasvědčovat i fakt, že na uskutečněné prezentaci se dle účastníka nacházela většina lidí seniorního věku, o jejichž znalosti v oblasti kryptoměn by se dalo při nejmenším pochybovat.

Doporučujeme dát ruce pryč, dokud v tom nemáte žádné peníze. Pokud Vás někdo přesvědčil o koupi balíčku, kontaktujte prosím OverOne o odstoupení od smlouvy a kontaktujte PČR, pokud nebude protistrana spolupracovat.


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *