| | |

Metalife.family

Metalife Family si klade za cíl zhodnocovat vaše peníze skrz “revoluční způsob v profitování” a partnerský program, ale kdo a co se za tím skrývá?

Metlife Grafika

Za celým projektem stojí Luboš Říha, majitel společnosti Diamond International Corporation (DIC), která se kromě prodeje NFTéček, neschopností vyplácení dluhopisů a dlouholetým slibováním výstavby hotelu v hodnotě 5 mld. Kč v Dubaji, mimo jiné zabývá prodejem diamantů.

Metalife Family nás na jejich stránkách ze všech stran bombarduje hesly jako “Žijte život naplno”, “Analýzy se ziskem až 320 %” nebo “Vlastněte kus budoucnosti”. To vše nás dovede k formuláři, kde po vyplnění svých osobní údaje budete následně přesměrováni na stránku se třemi YouTube videi a “speciální akcí”, kde můžeme členství prodloužit až o 5 let.

V prvním videu se nás Petr Macko, marketingová tvář projektu, snaží přesvědčit ke koupi jednoho ze čtyř balíčků, přičemž nejlevnější začíná na 762 € a ten nejdražší a nejvyzdvihovanější na 6086 €. Balíčky se liší počtem analýz, dobou trvání a cashbackem ve formě jakýsich kreditů na nákup diamantových šperků od DIC.

Balíčky, které firma nabízí

V dalších videí nám opět Petr Macko představuje jejich Loyalty Program/Kompenzační plán/Milionovou příležitost neboli “Team Leader Marketing”. V obou případech se jedná o to samé – váš (skrze doporučení) prodej diamantů nebo balíčků, následná 20 % provize z ceny objednávky a budování sítě dalších prodejců, ze kterých budete mít provizi. Jedná se ovšem o klasický MLM (multi-level marketing)/pyramidu.

Významnými ukazateli, že se nejedná o seriózní společnost ukazuje to, že nabízí zhodnocení 320 %, dále provize z prodejů a budování sítě prodejců. Ve zkratce je celý projekt zřejmě zástěrka pro pyramidové schéma firmy Diamond International Corporation Luboše Říhy a doporučujeme se vyhnout jakémukoliv nákupu balíčku a zapojení se do schématu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *