Ultron Foundation, ULX, Mavie Global

Projekt ULX Coin, vydávající se za kryptoměnu slibuje zhodnocování prostředků. Je provozování něčím, co si přezdívá Ultron Foundation nebo Mavie Global a tvrdí, že Ultron Foundation navázalo spolupráci s různými firmami a celebritami, které by “měly zvyšovat hodnotu token ULX”.

Projekt vykazuje znaky, které ukazují na to, že je tento projekt podvod na uživatele, kteří nemají hluboké znalosti ve světě kryptoměn a slibuje nesmyslné zhodnocení.

Na velice amatérské prezentaci, která má za cíl nalákat důvěřivé jedince na neustálé zhodnocování ULX tokenu, jehož hodnota má růst na základě spouštění jednotlivých “fází” projektu Metverse, NFT apod.

Projekt také slibuje, že každý měsíc se vám vaše kryptoměna ULX “rozmnoží” a bude vám kryptoměn v peněžence přibývat a vytvářet vám tzv. “pasivní příjem”. Prodej kryptoměny ULX probíhá v balíčcích za $100, $200 nebo $500

Kompenzační plán společnosti Mavie Global:
Aby toho nebylo málo, Mavie Global vám umožňuje se zúčastnit “kompenzačního plánu”, který vám dovolí získat až 100 % investované částky zpět, pokud přivedete např. 5 a více lidí do tohoto programu.

Zde už se regulérně bavíme o Ponzi schématu, podvodné struktuře, která má za cíl jediné, vybrat peníze od lidí a donutit je pozvat další a další lidi s vidinou, že své peníze dostane daný člověk někdy zpět (anebo dokonce vydělává a tvoří si pasivní příjem).

Říkáme jednoznačné NE! Neinvestujte žádné peníze s projektem Ultron, Mavie nebo ULX, případně žádným dalším projektem, který se vám snaží prodat nějaké kryptoměny a tvořit si pasivní příjem. Většinou jde o podvod! Pokud si nejste jistí, klidně nám napište na cryptoscamy@proton.me a poraďte se!

Podobné příspěvky

2 Komentáře

  1. Ano,tenhle velky podvod jede po cele ceske republice,lidi jim uverili a davaji tam desetitisice do ,mavie global….nevim proc to neresi policie??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *