|

Kauri / Bati

Agresivní marketing tohoto „projektu“ neminul snad nikoho. Tvůrci „kryptoměny“ Kauri slibují že „Kauri jako token má sloužit k posílení ekosystému British Asset Investment Group, což je společnost registrovaná v daňovém ráji (na Marshallových ostrovech), nikoliv v Anglii, jak by se podle jména mohlo zdát.“

Jiří Čmolík konzumující bankovky ve vlastním propagačním videu.

Projekt ale nepřináší žádnou hodnotu, tvůrci pro něj nemají dokonce žádné reálné užití. Za Kauri tokenem neexistuje žádná fundamentální hodnota.

Praktická absence sekundárního trhu znamená, že token nelze prodat na žádné osvědčené a legitimní burze ani směnárně. Pokud si takový token koupíte, pravděpodobně Vám již navěky zůstane na vaší peněžence.

Společnost British Asset nyní vybírá od investorů finance tak, že investoři si od společnosti nakoupí další tokeny. Tokeny BATI. Tyto finance pak tvůrci BATI tokenů znovu údajně investují do nemovitostí, ze kterých by následně měly plynout zisky.

Token bez hodnoty BATI je krytý tedy dalším tokenem bez hodnoty Kauri.

Důrazně NEDOPORUČUJEME kupovat žádné BATI, Kauri, ani jiné tokeny společnosti British Asset Investment Group, které v budoucnu vydá.

Zdroj: finex.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *